Masturbátor MTX 1 Robotic Mouth (dlouhodobě nedostupné) (vyprodáno - již nebude dostupné)

Masturbátor MTX 1 Robotic Mouth

Kód produktu: 680000040501
EAN: 4890888115844
Produkt byl doprodán a nebude již více dostupný. Děkujeme za pochopení.

Robotická ústa s neuvěřitelnými schopnostmi!
Ultra měkká, magicky živá objímka ve tvaru úst nejen vibruje, ale také masíruje pohyblivými korálky uvnitř a ještě k tomu nárazově saje.
Tak intenzivní, úžasný a neúnavý orálek vám nikdo neudělá a navíc se nemusíte se o nic starat - masturbátor se o vás postará sám. Nemůže se také stát že bude polevovat před koncem. Naopak bude stále pokračovat, třeba dokonce sát i vibrovat intenzivněji a dovede vás zaručeně k tomu nejkrásnějšímu orgasmu.
Nejlepší na něm je ale velice silný motor s možností plynule nastavitelné intenzity vibrací přes ovladač spojený s masturbátorem dlouhým kabelem a také neuvěřitelně reálný sací pocit zajištěný dvěma pohyblivými řetízky z masážních perel na pružinkách.
Masturbátor se dodává v průhledné, modré plastové dóze s víkem a bílou základnou a cestovním krytem.

Rozměry (přeměřeno lasturkou): Celková délka masturbátoru je 21 cm, průměr nádoby (vnější) 8,3 cm. Velikost úst je 4 x 2,5 cm, roztažitelné téměř až na velikost bílé plastové objímky na okraji (5,5 cm vnitřní průměr). Vnitřní gelovou část následující po této objímce, obejmutou dvěma řetízky z perel na pružinkách, lze roztáhnout až na průměr průhledné válcové nádoby (cca 6,5 cm po odečtení mechanické části zajišťující pocit sání).
Materiál: Gelový materiál - měkčený plast.
materiál: měkký, gelový materiál