Kovové 4 venušiny kuličky Lust Kugel Kette (Orgasmuskugeln Gold 4er-Set) (dlouhodobě nedostupné) (vyprodáno - již nebude dostupné)

Kovové 4 venušiny kuličky Lust Kugel Kette (Orgasmuskugeln Gold 4er-Set)

Kód produktu: 665000030007
EAN: 4024144512157
Produkt byl doprodán a nebude již více dostupný. Děkujeme za pochopení.

Zlatavá rozkoš!
Čtveřice venušiných kuliček pozlacených 24 karátovým zlatem s malou vibrační kuličkou uvnitř každé z nich postupně zavedete do vaší lasturky a při každém vašem pohybu se i kuličky budou uvnitř vás pohybovat, narážet a třít se o sebe a dráždit tak každičký nerv rozkoše ve vaší lasturce.
Jsou vhodné i pro celodenní nošení nejen kvůli vzrušujícím pocitům, ale také si jimi příjemně procvičíte pánevní dno, což má mnoho výhod, dokonce i zdravotnických - cvičení se doporučuje po těhotenství, jako prevence inkontinence, ale také jako bonus budete zažívat mnohem větší požitky při sexu, a dokonce i váš partner si přijde na své díky automaticky nacvičenému stahování poševních svalů. Váš protějšek bude koukat co všechno s ním rázem dovetete!

Rozměry (dle výrobce): Čtvero kuliček, každá o průměru 3 cm, je připevněno v různých vzdálenostech na šňůrce s poutkem, což dělá celkem 40 cm délky.
Materiál: ABS, pozlacený povrch.
materiál: ABS